O NAS

Z miłości do zdrowych słodyczy i smaków świata

Marzy nam się, żeby wszyscy żyli długo, zdrowo i radośnie.  

Z tym życzeniem starannie, krok po kroku stworzyliśmy nasze miejsce – Bez Lukru. To wegańska przestrzeń pełna naturalnej energii, która płynie z orzechów, zielonych warzyw, magicznych herbat, uśmiechów i naszych dłoni, które doprawiają zupy, mieszają sałaty, a do ciast zamiast cukru dodają daktyle.  

Zapraszamy w każdy dzień tygodnia, nastrój i pogodę do wspólnego tworzenia i pielęgnowania tego miejsca.  

A zaczęło się od Asi

Asia kocha piec ciasta, sięga po naturalnie bezglutenowe mąki i kasze, wybiera naturalne źródła słodkości, kocha przyozdabiać ciasta kwiatami. Dziś już tylko dogląda arcydzieł naszych Pań cukierniczek, ale jej pozytywna energia jest zawsze z nami! 
Jeśli marzy Wam się wypoczynek na łonie natury połączony ze smacznym i zdrowym biesiadowaniem zajrzyjcie do Czerwonego Domu, który obecnie jest pod opieką Asi. 

Asia właścicielka bez lukru torty kwiaty jadalne na zamówienie historia

Weganizm to nie tylko dieta​

Mamy nadzieje, iż ochrona środowiska i walka przeciwko zmianom klimatu to tematy ważne także dla naszych gości. Sami kochamy nie tylko zwierzęta, ale i całą naszą planetę. Dla tego u nas dostaniesz kawę take-away z wieczkiem z kukurydzy, ciasta i dania zapakowane na wynos w opakowanie z trzciny cukrowej, do którego dołączymy drewniany widelczyk. Możesz też przynieść swoje pudełko na wynos!
Posiadamy także małą przestrzeń, gdzie pozytywnie ukierunkowani ludzie ogłaszają się ze swoimi akcjami bądź ofertami. Obecnie oprócz  newsletterów MSK czy oferty cudownej Masażowni Wrocław znajdziecie tu także torby uszyte w 100% z materiałów z recyklingu! Autorka – Karo Szybiak.

bez lukru współpraca zero waste eko straż eko opakowania

Lokalne warzywa i owoce

Posiadanie zapasu świeżych warzyw i owoców, który jest na bieżąco uzupełniany jest nie lada wyzwaniem. 
W Bez Lukru staramy się jednak jak możemy i kiedy tylko nadciąga sezon na dane warzywo bądź owoc wyszukujemy lokalnych dostawców, którzy prowadzą swoje gospodarstwa w sposób zrównoważony.
Bo lokalne warzywa to nie tylko lepsza jakość, ale i mniejszy ślad węglowy!

warzywa prosto ze wsi lokalnie sezonowo wegańska kuchnia Wrocław

Śledź sezonowe pozycje na naszym Fan Page

@BEZLUKRUWROCLAW

czarny burger weganski wrocław
weganskie bez glutenowe słodycze kuleczki praliny trufle
sezonowe lunche weganskie
yerba matte ekologiczna eko wrocław matero
salatka-pieczony-burak-kolorowy-gruszka